Stavební úprava, nástavba a přístavba autosalónu Škoda - Kladno

Stavba:Stavební úprava, nástavba a přístavba autosalónu Škoda - Kladno
Místo:Kladno
Investor:AMOND Kladno, s.r.o.
Projektant:A.S.S.A. Architekti, s.r.o.
Zahájení výstavby:2007/08
Realizace:2008/02
Divize:Divize 2 | Ing. Oldřich Pasečný - tel. 225 377 141
Stavební úprava, nástavba a přístavba autosalónu Škoda - Kladno Stavební úprava, nástavba a přístavba autosalónu Škoda - Kladno Stavební úprava, nástavba a přístavba autosalónu Škoda - Kladno Stavební úprava, nástavba a přístavba autosalónu Škoda - Kladno Stavební úprava, nástavba a přístavba autosalónu Škoda - Kladno Stavební úprava, nástavba a přístavba autosalónu Škoda - Kladno
 

Fotografie z výstavby

Stavební úprava, nástavba a přístavba autosalónu Škoda - Kladno Stavební úprava, nástavba a přístavba autosalónu Škoda - Kladno Stavební úprava, nástavba a přístavba autosalónu Škoda - Kladno Stavební úprava, nástavba a přístavba autosalónu Škoda - Kladno Stavební úprava, nástavba a přístavba autosalónu Škoda - Kladno Stavební úprava, nástavba a přístavba autosalónu Škoda - Kladno Stavební úprava, nástavba a přístavba autosalónu Škoda - Kladno
 

Charakteristika

Jedná se o celkovou rekonstrukci autosalonu a modernizaci servisu a celého zázemí pro značku ŠKODA.
Rekonstrukce spočívala ve stržení původního objektu prodejního pavilonu a přípravě pro novou stavbu, výstavbě zázemí a nosné konstrukce salonu nového.
Ponechána byla pouze spodní stavba včetně podlahové krytiny. V navazujících částech salonu byly provedeny stavební úpravy stávajícího skladu náhradních dílů. V prostoru servisu odstraněna část střechy (železobetonové&undefined;panely PZD), demontáž rozvodů ZTI a kabelových rozvodů, odstranění železobetonového stropu, demontáž fasádního pláště.
Autosalon:
Obvodové stěny a strop jsou vytvořeny z proskleného hliníkového systému, zvolené podle fasády pavilonu.
Sklad náhradních dílů:
Východní část fasády tvoří plechový plášť (ocelový pozinkovaný plech s povrchovou úpravou PVDF RAL 9006). Nosná konstrukce pláště z obvodového zdiva POROTHERM.